Synergis niska cena i wysoka jakość

Cart 0
Cart 0

O Nas

O Naszej Firmie

Nasza firma jest spółką miedzynarodową dzięki czemu dostarczamy wysokiej jakości surowiec taki jak Drewno Syberyjskie. Główny magazyn w Polsce mieści się przy ul.Feliksa Nowowiejskiego 28, 83-000 w Pruszczu Gdańskim.

Dzięki odpowiedniej technologii przerabiamy drewno na wybrane elementy takie jak legary czy deski. Odpowiednia logistyka zapewnia dystrybucję do klientów w całej Polsce. Nad produkcją i sprzedażą czuwa zespół specjalistów i pracowników, dzięki czemu mamy bardzo duże możliwości przerobowe i transportowe.

Jak zamówić?

Sprawdź nasz asortyment

Wszystkie nasze produkty dostępne są w zakładce Sklep , możesz je także zamówić podczas rozmowy telefonicznej lub przez zakłądkę Kontakt. Nasz asortyment to nie tylko deski i legary z Modrzewia Syberyjskiego ale także wkręty i impregnaty.

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania, lub chcesz zamówić większą ilość? Użyj formularza Kontaktowego i wyślij do nas wiadomość.
Możesz również skontaktować się telefonicznie:
Zamówienia detaliczne:
+48 516 294 497
synergismanager@gmail.com
Zamówienia hurtowe:
+48 690 801 485
synenergisigor@gmail.com

Opłać
zamówienie

Jeżeli zapoznałeś się z asortymentem lub rozmawiałeś z skonsultantem wpłać zaliczkę na konto wysłane przez konsultanta lub na widoczne na Fakturze. Możesz także opłacić całe zamówienie z góry lub opłacić je podczas dostawy.

Dostawa do Klienta

Jeżeli Twoje zamówienie jest opłacone i przygotowane konsultant powiadomi Cie o tym. Możesz skorzystać za dopłatą z naszego transportu lub odebrać towar osobiście w naszej fabryce pod Gdańskiem.

Opinie

Co myślą o nas klienci?

Paweł

Towar najwyższej jakości, super rabaty oraz szybkie dostarczenie pod wskazany adres.